Rozum se snaží pojmenovat, co srdce cítí,tah štětce a plátno se mísí,vytvořit to, co v duši je, je sen o ledu,který netaje. (K.J.)

Něco o mě

2. března 2010 v 0:08 | Kate |  Něco o mě
Napsáno 22.7.2008 - avšak poté uschováno
(dnes trochu poupraveno, ale podstatě to může být jedno).
Co o sobě říci, to je úkol složitý, komplikovaný člověk ve mně dřímá, těžko se někomu otvírá, jen já mám klíč k duši mé, ale zámky jsou i pro mne složité, a častokrát se nevyznám v jejich složitosti a spletitosti ani já. Jsem praštěný, svéhlavý člověk pln citu, (zatím) ztracen v obrovském divadle zvaném svět. A světe div se já postupem času probouzím se, a den co den chci více dáti na povrch názor svůj, avšak někdy vzniká z toho jen něco Fuj, ale já si za tím stojím stůj co stůj,však nejspíš snad, z odstupem času dám na něčí radu a ty řádky smažu, ale nacházím se v takovém stavu, kdy jsem plna úžasu (obdivného i kritického), jakou to vidím kolem sebe krásu (či zkázu?).
A dokud nebudu znavena svým letem ( v oblacích snů) nad tímto světem, budu se vším udivovat, a obdivovat, všechno objevovat, zkoumat, pokoušet se a zakoušet (vše s mírou)….zkrátka dokud neztratím dech.
Jinak v podstatě kus mne samé můžete poznat zde, ta těchto stránkách,blogu - virtuálním šupleti- a to nejen v oné pisárně- avšak nemám ráda, mluví-li někdo, že mne zná a pokud tomu tak je a někdo to tvrdí -na mou věru- nevěřte mu , mýlí se stejně jako ti naši ,,profesionální lháři" tam (v sedačkách) na-hoře, avšak nemyslím onen Olymp z dob antických bohů. Tot je (není) ode mne vše, tak snad někdy příště ke střetu pohledů letmo dojde.....ach jo co to zase plácám a melu, no nic...
Pozn.: kdybyste znali lék na praštěnost, dejte prosím urychleně vědět
na bezejmena27@seznam.cz
však já dva e-maily mám,
a možná vám ten druhý dám,
však prozatím postačí,
ten bezejmenný....


ale ne beztvarý (oči řeknou více než tisíc slov)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ☆ ~ SuSanQa ☆ ~ ☆ ~ SuSanQa ☆ ~ | Web | 2. března 2010 v 0:13 | Reagovat

Prosím udělej u mě bleskowku =)

2 Jana Jana | 2. března 2010 v 23:09 | Reagovat

Nepochybne mas talent na hru se slovy, stoji za to cist a z tve strany pokracovat ve psani. Vse dobre, preji, Jana

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama